امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85606
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید کاظم میرولد معاون سابق سیاسی وزارت کشور عصر امروز بعد از نشست شورای ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید کاظم میرولد معاون سابق سیاسی وزارت کشور عصر امروز بعد از نشست شورای معاونین وزارت کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سرنوشت ما سرنوشت سربازان انقلاب اسلامی است و همیشه در خدمت انقلاب خواهیم بود و بنده هم هیچگاه از سربازی انقلاب و خدمت به کشورم جدا نمی‌شوم.

معاون سابق سیاسی وزارت کشور تصریح کرد: وقتی آقای رحمانی فضلی به عنوان وزیر کشور انتخاب شد از بنده دعوت به همکاری کرد و من در فرایندی قول دادم که کمک کنم که به عنوان معاونت سیاسی وی در معاونت سیاسی حضور یافتم. بعد از دستوراتی که گفتند و اجرا شد با توجه به اینکه دوران بازنشستگی‌ام گذشته است این موضوع را مطرح کرده‌ام که بنده برای یک دوره موقت آمده‌ام تا استقرار کامل صورت گیرد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه این اتفاق در شب عید توسط تیم منسجمی که آقای وزیر شکل داده بودند افتاد.

میرولد با بیان اینکه بنده با توجه به اینکه دوران ماموریتم تمام شده بود اجازه خواستم که بروم افزود: چراکه تصورم این است ابتکار جدیدی را نمی‌توانم انجام بدهم گرچه موافقت نکردند اما بنده اصرار داشتم تا به نوع دیگری به کشورم خدمت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که اکنون کجا می‌روید یادآور شد: من بازنشسته هستم و جای خاصی ندارم که بروم اما گفتند که در کارهای توسعه‌ای به طرح‌های وزیر کشور کمک کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار