امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85610
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت نکوداشت نمایندگان شهید و فقید استان خوزستان که صبح امروز شنبه 10 ...

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت نکوداشت نمایندگان شهید و فقید استان خوزستان که صبح امروز شنبه 10 خردادماه برگزار شد پیامی صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

بزرگداشت شهدای نماینده مجلس، تکریم از تفکر امام قدس سره و اراده ملت بزرگ ایران است که مردمسالاری دینی را پایه گذاری نمودند و تجلی آن در قوه مقننه با رأی مستقیم ملت است، از این جهت باید دست اندرکاران این ابتکار را تحسین نمود و از آنان سپاسگزاری کرد.

در ایام رحلت جانگداز بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران امام (ره) همت بلند ملت بزرگوار در تأسیس قوه مقننه مردمی یادآور زحمات زیادی است که در عصر مشروطه کشیده شد، اما با دسایس اجانب عقیم ماند اما در عصر امام خمینی (ره) به بار نشست و آوای دل انگیز مردمسالاری دینی حرکت نوین در ایران اسلامی ایجاد نمود که الهام بخش دنیای اسلام گردید.

مجالس قانونگذاری در جمهوری اسلامی همیشه سنگر دفاع از حقوق ملت و پیش برنده آرمان های انقلاب بوده است و این پایداری در جهت مردمی بودن نمایندگان و مجاهدت آنان مشخص شده، لذا باید همانگونه که رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید فرمودند با روحیه مردمی و مدیریت جهادی این سنگر مردمی را همیشه نگهبانی کرد.

یاد شهدای نماینده و نمایندگان فقید مجلس شورای اسلامی را گرامی می داریم و از خداوند متعال علو درجات برای آنان مسئلت می کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها