امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85628
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
صفر نعیمی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد ممانعت برخی ...

صفر نعیمی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد ممانعت برخی کشورهای اروپایی از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شرکت شهروندان سوری مقیم آن کشورها در فرایند انتخاب دولت آینده سوریه گفت: این کشورها اغلب همان‌هایی هستند که با جمهوری اسلامی ایران عناد و سر جنگ دارند.

وی با اشاره به اینکه آنها دم از دموکراسی می‌زنند اما پایبند به ان نیستند اظهار کرد: آنها دانسته وارد این چرخه می‌شوند چرا که رسوایی برایشان معنایی نداشته و ابایی از این تناقض آشکار ندارند.

نعیمی با رد پایان بحران در نتیجه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه گفت: جنگ میان اسلام و غرب همواره ادامه خواهد داشت، یعنی تا زمانی که اسلام هست دشمن نیز هست و تا دشمن هست مبارزه نیز وجود دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: این دو جبهه ممکن است در مقاطعی تا حدی از شدت تقابل بکاهند اما هیچ نقطه پایانی در مبارزه‌شان نیست و پس از انتخابات نیز مخالفان و معارضان برای نظام سوریه حضور خواهند داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار