امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85634
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، استان لاذقیه همچون دیگر استان‌های سوریه خود را برای برگزاری انتخابات ریاست ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، استان لاذقیه همچون دیگر استان‌های سوریه خود را برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور که قرار است، روز سوم ژوئن برگزار شود، آماده می‌کند و در این خصوص تاکنون 995 مرکز رای گیری را برای اخذ رای واجدین شرایط در مناطق مختلف این استان به جز مناطق بحرانی آماده کرده است.

همچنین مسئولان این استان کمیته‌های انتخاباتی را نیز برای نظارت و اشراف بر روند انتخابات تشکیل داده‌اند. این درحالی است که مسئولان استان سه مرکز سیار را نیز تدارک دیده‌اند که با گشت زنی در نقاط مختلف این استان آرای مردم را جمع‌آوری خواهد کرد.

صرف نظر از این، استانداری لاذقیه 10 مرکز رای گیری را در شهر ورزشی لاذقیه و دیگر نقاطی که پذیرای پناهجویان سوری از نقاط مختلف کشور است، دایر کرده است.

این درحالی است که ستادهای انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سوریه نیز به فعالیت‌های گسترده و مستمر خود در این استان ادامه می‌دهند که فعالیت ستاد انتخاباتی بشار اسد، بیش از ۲ نامزد دیگر به چشم می‌خورد.

درباره تامین امنیت برگزاری انتخابات نیز پلیس لاذقیه اعلام کرده است که امنیت مراکز رای گیری را تامین خواهد کرد و در این خصوص گشتی‌هایی را برای تامین امنیت بیش از پیش این مراکز و رای دهندگان را تامین کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها