امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85638
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، «محمد رعد» رئیس فراکسیون «وفاداری به مقاومت» و یکی از چهره‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «المنار»، «محمد رعد» رئیس فراکسیون «وفاداری به مقاومت» و یکی از چهره‌های برجسته حزب الله لبنان با بیان اینکه نوک پیکان توطئه (علیه) سوریه شکسته شده و نتیجه مشارکت مجاهدان مقاومت اسلامی و حزب الله در ناکامی این توطئه مشخص شد، افزود: قدرت‌های بین‌المللی که از توطئه (علیه سوریه) حمایت می‌کردند، امروزه به دنبال باز  کردن روزنه‌های ارتباطی با نظام سوریه هستند... این قدرت‌ها می‌دانند که باز کردن کانال‌های ارتباطی (با دمشق) کار آسانی نخواهد بود.

وی درباره سخنان اخیر «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا مبنی بر مسلح ساختن معارضان به اصطلاح میانه‌رو در سوریه، تاکید کرد که رئیس جمهور آمریکا می‌داند که سیاستش در سوریه شکست خورده ولی به دنبال وقت کشی و نا آرام کردن عرصه میدانی این کشور است تا شاید بتواند چرخشی کرده و مواضعش را تغییر دهد.

رعد طی سخنانی در مراسم ختم هفتمین روز  شهادت «مصطفی حسین ایوب» گفت: همه کشورهای جهان در راستای منافع کشورشان فعالیت می‌کنند ولی دولت‌ها و برخی جریان‌های سیاسی ما در راستای تبعیت کشور به سیاست‌های کشورهای بیگانه گام بر می‌دارند زیرا اعتماد به نفس ندارند.

وی درباره پرونده انتخاب رئیس جمهور آینده کشورش تاکید کرد که حزب الله از امروز به بعد، اجازه نمی‌دهد که دشمن مقاومت و فردی که غیر پایبند به تعهداتش در قبال مقاومت باشد، به ریاست جمهوری برسد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها