امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85642
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
حسین هدایت لحظاتی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: به دنبال اعلام گزارش آتش‌سوزی در نخیلات منطقه آبپخش در حوزه "چم نیوی" ...

حسین هدایت لحظاتی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: به دنبال اعلام گزارش آتش‌سوزی در نخیلات منطقه آبپخش در حوزه "چم نیوی" گروه‌های امداد و نجات آتش‌نشانی شهرداری آبپخش به محل اعزام شد.

وی افزود: در این حادثه بیش از 50 اصله نخل در آتش سوختند و با تلاش ماموران آتش‌نشانی از سرایت آتش به سایر نخیلات که بالغ بر 10 هزار اصله نخل می‌شد جلوگیری به عمل آمد.

مسئول آتش‌نشانی شهرداری آبپخش خاطرنشان کرد: گروه امداد و نجات شهرداری آبپخش در مدت زمان کمتر از دو ساعت موفق به مهار آتش شد و نیروهای مردمی و نخلداران نیز در این عملیات مشارکت کردند.

هدایت تصریح کرد: به دلیل گرمای بیش از حد و خشک شدن برگ نخیلات، امکان آتش‌سوزی در نخیلات بسیار بیشتر شده و از نخلداران می‌خواهیم مسایل ایمنی را رعایت کنند تا از آتش‌سوزی گسترده نخیلات در امان باشند.

وی یادآور شد: نیروهای آتش‌نشانی شهرداری آبپخش همواره با جان و دل برای نجات شهروندان آمادگی دارند و امیدواریم در انجام وظایف محوله به موفقیت لازم برسیم.

انتهای پیام/2452/ی20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها