امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85645
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وقوع دو تصادف منجر به فوت طی روز گذشته در محورهای استان زنجان اظهار داشت: این ...

اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به وقوع دو تصادف منجر به فوت طی روز گذشته در محورهای استان زنجان اظهار داشت: این تصادفات در دو محور زنجان به بیجار و زنجان به خرم‌دره روی داده است.

وی با بیان اینکه هر دو فوتی تصادفات محورهای استان زنجان راکب موتورسیکلت بوده‌اند، اضافه کرد: آغاز فصل گرما منجر به آغاز تلفات وسیله نقلیه موتورسیکلت شده است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان نخستین تصادف روی داده طی روز گذشته را در ساعت پنج بعد از ظهر روز گذشته اعلام و تصریح کرد: این تصادف در کیلومتر هفت محور زنجان به بیجار روی داده است.

این مسئول با بیان اینکه انحراف به چپ موتورسیکلت که ناشی از سبقت غیر مجاز آن  دلیل تصادف روی داده اعلام شده است، ادامه داد: راکب این موتورسیکلت در تصادف با سواری پیکان جان خود را از دست داده است.

شیرمحمدی از واژگونی یک موتورسیکلت در محور کمربندی زنجان به خرم‌دره خبر داد و گفت: این واژگونی که منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد، شب گذشته روی داده است.

وی دلیل واژگونی موتورسیکلت را در محور زنجان به خرم‌دره عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه توسط راکب اعلام کرد.

انتهای پیام/73004/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار