امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85653
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی یزدانی شهردار منطقه با حضور در حسینیه جماران و جلسه هماهنگی با معاونین ،مسئولین ،مدیران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجتبی یزدانی شهردار منطقه با حضور در حسینیه جماران و جلسه هماهنگی با معاونین ،مسئولین ،مدیران وروسای ادارات شهرداری منطقه با بیان این مطلب ، به برنامه ریزی دقیق فعالیت ها و انجام بازدید های میدانی جهت  اجرای هرچه بهتر و مناسب تربرنامه های فرهنگی وهنری با توجه به تقارن اعیاد شعبانیه و بیست و پنجمین بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) تاکید کرد.

یزدانی افزود:تهیه و توزیع بروشور با محتوای جایگاه والای حضرت امام خمینی (ره) و طراحی و نصب اقلام تبلیغاتی در معابر،بزرگراه ها ،اختصاص بیلبورد و پرتابل های شهری به بیانات امام(ره) ،پخش فیلم و ارائه خدمات صوتی و تصویری با استفاده از نمایشگرهای سطح منطقه در بیست و پنجمین مراسم بزرگداشت امام (ره) از برنامه های اجرا شده است.

وی تصریح کرد: محورهای منطقه با اولویت بندی خیابان های شهید دکتر باهنر ،یاسر و جماران با استفاده از کتیبه ها و ریسه  پرچم ها آماده سازی  و 2 طاق نصرت نیز درابتدای خیابان حسنی کیا در ورودی خیابان یاسر و خیابان جماران نصب شده است .

شهردار منطقه یک ساماندهی معابر منتهی به جماران را با پخش 32 تن آسفالت جهت لکه گیری معابر ، مرمت و بازسازی پیاده روها و جداول را از دیگر اقدامات اجرا شده دانست.

وی افزود: مسیرهای ترافیکی نیز برای سهولت در تردد زائرین ساماندهی و عملیات خط کشی معابر، بلوک عابر پیاده ، ایستگاه های اتوبوس ، تعویض تابلوها و علائم ترافیکی انجام شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها