امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85654
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، فرمانده پلیس راه انتظامی سرپل ذهاب از توقیف یک دستگاه خودروی سواری هیوندای آزرا که با سرعت 200 کیلومتر در حرکت بود خبر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، فرمانده پلیس راه انتظامی سرپل ذهاب از توقیف یک دستگاه خودروی سواری هیوندای آزرا که با سرعت 200 کیلومتر در حرکت بود خبر داد.

خودرو سواری در جاده ارتباطی سرپل ذهاب – دالاهو در حال حرکت بود که به خاطر سرعت زیاد از سوی تیم کنترل سرعت پلیس راه متوقف و به پارکینگ منتقل شد.

این خودرو به علت سرعت غیر مجاز 200 کیلومتر در ساعت و انجام سه تخلف حادثه ساز توجه نکردن به هشدار پلیس ، سبقت و سرعت غیر مجاز توسط ماموران پلیس راه سرپل ذهاب متوقف شد.

سرهنگ مرادی فرمانده پلیس راه‌های استان کرمانشاه گفت: این خودرو پس از توقف و اعمال قانون و صدور یک میلیون و و 800 هزار ریال قبض جریمه به دلیل انجام این سه تخلف به مدت 72 ساعت به پارکینگ منتقل شد.

پلیس با همه رانندگانی که اقدام به تخلفات حادثه ساز کنند با قاطعیت و بدون اغماض و چشم پوشی برخورد می کند و ضمن اعمال قانون و ثبت نمره منفی، خودروهای متخلف را متوقف و به پارکینگ منتقل خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار