امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85657
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش فارس،  مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام این خبر افزود: تکمیل پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی علاوه بر ایجاد ...

به گزارش فارس،  مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام این خبر افزود: تکمیل پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی علاوه بر ایجاد بهره مندی های ارزنده حمل و نقلی برای شهروندان ساکن منطقه 18، دارای عملکردهایی فرامنطقه ای است و از این رو مسئولیت احداث بخش های باقی مانده آن، به سازمان مهندسی و عمران شهر تهران واگذار شده است.

قاسم مالدار در تشریح موقعیت و ابعاد این پروژه، با بیان آنکه بزرگراه شهید بروجردی بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است، گفت: این بزرگراه شرقی- غربی در مسیر 5120 متری خود دارای تقاطع هایی غیرهمسطح با بزرگراه آزادگان، بلوار شهید مهتدی، رودخانه کن، محور 45 متری کن(بزرگراه شهید هاشمی)، خیابان اصغری و بلوار الغدیر می باشد.

وی با اشاره به آنکه نقطه آغاز این مسیر یعنی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه آزادگان با آزادراه تهران- ساوه، طی سال های اخیر به صورت یک تقاطع شبدری کامل ساخته شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است، افزود: مسیر حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا بعد از تقاطع بلوار شهید مهتدی نیز از جمله بخش هایی است که از زمان شروع پروژه توسط شهرداری منطقه 18 در سال 1389، تکمیل و آماده اجرای روکش آسفالت شده است. به تعبیر دیگر بخش باقی مانده مسیر بزرگراه شهید بروجردی، شامل مسیری 3800 متری است که باید همزمان با تکمیل تقاطع های رودخانه کن، محور 45 متری کن، خیابان اصغری و بلوار الغدیر احداث شود.

گفتنی است بخش باقی مانده بزرگراه شهید بروجردی دارای 145 پلاک معارض است و در واقع احداث 3200 متر از این مسیر نیاز به تملک املاک معارض دارد؛ املاکی که باید توسط شهرداری منطقه 18 تملک و آزادسازی شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها