امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85659
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار قضایی انتظامی فارس، سرهنگ ستار خسروی رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با اغفال و ...

به گزارش خبرنگار قضایی انتظامی فارس، سرهنگ ستار خسروی رییس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با اغفال و فریب وی، مبلغ 29 میلیون و 900 هزار تومان برای عضویت و سرمایه گذاری در شرکت هرمی " گاما" دریافت و متواری شده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

این مقام مسئول عنوان داشت: با اظهارات شاکی ، بلافاصله پرونده ای در این زمینه تشکیل وبا توجه به انهدام شرکت هرمی "گاما" تحقیقات گسترده ای در خصوص سوابق متهم صورت گرفت تا اینکه مشخص شد فرد مذکوردارای یک جایگاه با نام مستعار "آلیما" در شرکت هرمی مزبور است.

وی با بیان اینکه متهم دارای 228 نفر زیرمجموعه در آن شرکت است اظهار داشت: میزان درآمد وی 13 هزار 755 دلار در ماه بوده و از سرشاخه ها و سرشبکه های اصلی این شرکت محسوب می شده است.

سرهنگ خسروی عنوان داشت: ماموران تحقیقات وسیعی در خصوص محل های تردد و مخفیگاه های احتمالی وی به عمل آوردند و سرانجام توانستند هنگام اغفال یکی از شهروندان و دریافت وجه نقد برای سرمایه گذاری در شرکت مذکور شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد خاطر نشان کرد: با توجه به کلاهبرداری این شخص از تعداد زیادی از زیرمجموعه های خود تمام کسانی که مورد اغفال و فریب متهم قرار گرفتند می توانند جهت تنظیم شکایت و تکمیل پرونده متهم به پلیس آگاهی استان اصفهان واقع درخیابان قائمیه مراجعه کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها