امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85667
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 73
به گزار ش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  علی چناری با بیان اینکه تجلی مدیریت شهری در روزهای 14 و 15 خرداد در گرو ترافیک روان و نظم ...

به گزار ش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،  علی چناری با بیان اینکه تجلی مدیریت شهری در روزهای 14 و 15 خرداد در گرو ترافیک روان و نظم در مسیرهای منتهی به حرم است گفت: به این منظور بروشورهایی از ابتدای ورود اتوبوس ها به تهران توزیع می شود تا زائران را در طول مسیر راهنمایی کند و همچنین پارکینگ ها نیز با رنگ های مشخص برای اتوبوس ها از استان های مختلف پیش بینی شده است.

همچنین در این نشست سرهنگ حسینی نماینده پلیس راهور با اشاره به ایمن سازی مسیرهای منتهی به مراسم ارتحال گفت: در خصوص پرداخت خسارت به خودروهایی که دچار آسیب شده اند پیش بینی لازم انجام شده و نماینده های بیمه برای رسیدگی به این خودروها در محل حضور دارند.

وی افزود: از سد معبر در مترو و اتوبوس توسط دست فروشان ممانعت می شود.

فرح مند نماینده اتوبوسرانی نیز در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: سرویس رسانی اتوبوس ها در عصر 13 خرداد ، روز ارتحال و عصر 14 خرداد خواهد بود که بیش از 3 هزار اتوبوس مردم را جابه جا می کنند و 600 دستگاه نیز به صورت رزو پیش بینی شده است.

وی افزود: از 70 محله، میدان و شهرک در تهران، سرویس دهی ها انجام شده و تعدادی از مساجد و پایگاه ها نیز تحت پوشش قرار دارد.

همچنین اکبری نماینده سازمان تاکسیرانی نیز در این نشست گفت: سازمان تاکسیرانی به صورت رایگان توسط ون و سواری ها زائران را در سه مسیر باقر شهر- حرم، پل صنیع خانی تا پل تازه تاسیس بهشت زهرا و مسیر درب قدیم بهشت زهرا تا میدان شهدای گمنام در هر مسیر با 50 ون جابه جا می کنند و 20 دستگاه ون نیز از پارکینگ شماره 9 تا حرم مسئولیت جابه جایی زائران را بر عهده دارند.

وی افزود: همچنین 50 سواری نیز به ستاد گمشدگان برای افرادی که از کاروان ها جا مانده اند اختصاص یافته که این افراد را تا مقصد به صورت رایگان منتقل کنند.

دراین نشست همچنین خدابخش نماینده شرکت بهره برداری مترو نیز گفت: روز 14 خرداد و از شب 13 خرداد از ساعت 5/10 شب تا 5/5 صبح سرویس دهی زائران در مسیر حرم تا حرم انجام خواهد شد و همچنین سرفاصله قطارهای مترو نیز در این مدت 5 دقیقه و از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روز 14 خرداد به 4 دقیقه خواهد رسید.

وی ادامه داد: در صورت ازدحام جمعیت قطارهای فوق العاده وارد مسیر می شوند و سرفاصله قطارها نیز کاهش می یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها