امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85671
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمدجواد حشمتی بعد از ظهر امروز در جمع کارکنان شرکت آب منطقه‌ای گیلان با تاکید بر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، محمدجواد حشمتی بعد از ظهر امروز در جمع کارکنان شرکت آب منطقه‌ای گیلان با تاکید بر اجرای اقتصاد مقاومتی توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: اگر به دنبال رشد اقتصادی و برطرف کردن مشکل اشتغال و تولید هستیم باید به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه کنیم.

وی گیلان را از استان‌های دارای ظرفیت‌های بسیار عنوان کرد و افزود: گیلان ظرفیت خوبی در بخش‌های گردشگری و کشاورزی دارد.

حشمتی با اشاره به تغییر کاربری شالیزارها در گیلان، بیان کرد: با اجرای بعضی از پروژه‌ها به طرفی حرکت می‌کنیم که در آینده با مشکل مواجه می‌شویم.

معاون سازمان بازرسی کل کشور خواستار حفظ هویت گیلان شد و تصریح کرد: چای، برنج و پیله ابریشم هویت گیلان است و باید تلاش شود این امکانات برای نسل‌های آینده باقی بماند.

وی از واگذاری نامشخص اراضی 80 هکتاری به افراد در گیلان خبر داد و یادآور شد: برای زمین‌های مذکور سند صادر شده است.

حشمتی با بیان اینکه زمین‌های موجود در گیلان توسط افراد از استان‌های دیگر خریداری می‌شود، خاطرنشان کرد: روستائیان گیلانی محتاج زمین هستند و دعوا در آینده برای زمین است.

معاون سازمان بازرسی کل کشور بر آماده‌سازی زیرساخت‌ها برای اجرای اقتصاد مقاومتی در استان‌ها تاکید کرد و گفت: سازمان بازرسی کل کشور در خدمت اجرای اقتصاد مقاومتی است و تخطی از این سیاست به ضرر نظام تمام می‌شود.

انتهای پیام/84001/ق30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها