امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85676
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، حسین واعظیان با اشاره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، حسین واعظیان با اشاره آغاز ثبت نام در بخش رسانه‌های دیجیتال بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم گفت: مؤسسات و فعالان این عرصه می‌توانند برای حضور در  بخش رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی قرآن تا 17 خردادماه جهت ثبت‌نام به سایت نمایشگاه قرآن http://quranexpo.com مراجعه کنند.

وی در ادامه افزود: بخش رسانه‌های دیجیتال با هدف معرفی نرم‌افزارهای رسانه‌ای حوزه قرآن و عترت، برنامه‌های کاربردی رسانه‌های هوشمند و همراه، معرفی‌بازی، سرگرمی و نرم‌افزارهای کودک و نوجوان، پایگاه‌های اینترنتی حوزه قرآن و عترت، معرفی نرم‌افزار و پایگاه‌های مرتبط با بیداری اسلامی و نیز معرفی نرم‌افزارها و پایگاه‌های مرتبط با سبک زندگی قرآنی، حضوری پررنگ در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، خواهد داشت.

مدیر بخش رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی قرآن، برگزاری کارگاه های آموزشی و نشست‌های تخصصی برای رده‌های سنی مختلف را از دیگر برنامه‌های بخش رسانه‌های دیجیتال برشمرد و گفت: در این بخش موضوعاتی از جمله آسیب شناسی رسانه‌های دیجیتال در زمینه فرهنگ قرآنی، فرهنگ سازی، ایجاد دغدغه فعالیت قرآنی در فضای مجازی، لزوم فعالیت مذهبیون در فضای مجازی و ... مورد بررسی قرار می گیرد.

گفتنی است، انتقال مفاهیم قرآنی از طریق ابزارهای دیجیتال، آموزش مفاهیم قرآنی برای کودکان، برگزاری کارگاه طراحی پوستر، برگزاری مسابقات، رونمایی از آثار فاخر قرآنی و ... از جمله برنامه های جانبی بخش رسانه های دیجیتال در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است.

یادآور می‌شود، بیست و دومین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن طی روزهای دوم تا بیست و دوم تیرماه مصادف با 25 شعبان تا 15 رمضان در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها