امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85730
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک تحلیلگر سوری امور نظامی تسلط ارتش سوریه بر تپه استراتژیک 724 را بسیار با ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، یک تحلیلگر سوری امور نظامی تسلط ارتش سوریه بر تپه استراتژیک 724 را بسیار با اهمیت خواند.

«ترکی حسن» که با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق گفت‌وگو می‌کرد، در این خصوص توضیح داد که تسلط ارتش سوریه بر این تپه از حملات خمپاره‌ای و موشکی گروه‌های مسلح تروریستی بر شهر لاذقیه خواهد کاست و امنیت آن را بیش از پیش تامین خواهد کرد.

نیروهای ارتش سوریه روز گذشته موفق شده بودند، تپه استراتژیک 724 را به کنترل خود درآورند و راه‌های امداد و کمک رسانی گروه‌های مسلح بین منطقه ربیعه و کوه النسر را قطع کنند.

ترکی حسن در ادامه افزود: ارتش سوریه با تسلطی که بر مناطق اطراف نبعین و همچنین منطقه مرزی کسب پیدا کردند، موفق شدند، امنیت مناطق اطراف و لاذقیه را بیش از پیش تامین کنند، به ویژه آنکه تا پیش از این مناطق سکوهای خمپاره انداز و موشک‌انداز بسیاری را در خود جای داده بود.

جدیدترین گزارش‌های به دست آمده از جبهه‌های میدانی ریف لاذقیه حکایت از آن دارد که درگیری‌های شدیدی بین نیروهای ارتش سوریه با گروه‌های مسلح در محورهای مختلف این منطقه در جریان است و گروه‌های مسلح تاکنون متحمل خسارات سنگینی شده‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها