امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85758
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 106
امیر سید زاده تهیه کننده فیلم «مردمانی که من می‌شناسم» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس، با اعلام این خبر که تولید این فیلم موقتا در حالت تعلیق ...

امیر سید زاده تهیه کننده فیلم «مردمانی که من می‌شناسم» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سینمایی فارس، با اعلام این خبر که تولید این فیلم موقتا در حالت تعلیق قرار گرفته است گفت: سرمایه گذار این فیلم از همکاری در این پروژه انصراف داده است، و درخواست ابطال پروانه ساخت این فیلم به سازمان سینمایی ارسال شده است.

وی درباره دلیل لغو سرمایه گذاری افزود: قرار بود سرمایه گذار توسط کارگردان معرفی شود، اما سرمایه گذار پس از ورود نظراتی داشت که انجام آن ها باعث می شد فیلم شکل تبلیغاتی به خود بگیرد، از این رو با وی برای انجام این کار به توافق نرسیدیم.

سید زاده خاطر نشان کرد: ناهید حسن‌زاده کارگردان این فیلم با هماهنگی با من به دنبال تهیه کننده و سرمایه گذار جدید است و از این رو که ممکن‌است سرمایه گذار جدید تهیه کننده نیز باشد بنده از ادامه همکاری در این پروژه انصراف داده‌ام.

به گزارش فارس، پروانه ساخت فیلم سینمایی «مردمانی که من می‌شناسم» به تهیه کنندگی سید امیر سید زاده وکارگردانی ناهید حسن زاده صادر شده بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها