امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85761
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام احمد ایروانی پیش از ظهر امروز در جمع رهبران دینی و اساتید دانشگاه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام احمد ایروانی پیش از ظهر امروز در جمع رهبران دینی و اساتید دانشگاه‌های آمریکا و هیئت همراه که به دیدار استاندار اصفهان رفته بودند، اظهار کرد: این دومین بازدیدی است که ادیان ابراهیمی به دیدار استاندار اصفهان می‌آیند و در سال 2003 میلادی نیز یک گروه از ادیان ابراهیمی آمریکایی به دیدار استاندار وقت آمدند.

وی با بیان اینکه رهبر ادیان آمریکایی آن زمان در صدر مقامات قرار داشت، افزود: یک ماه پس از اشغال عراق توسط نیروهای نظامی آمریکا و به دنبال گسترش جنگ و حمله احتمالی به ایران بازدید رهبران مورد اعتماد آمریکا و ارائه گزارشات مثبت از مردم مظلوم ایران سبب شد که دو ملت جنگ دیگری را دچار نشوند، که این مسئله نیز مورد تایید رهبران ادیان ایران و آمریکا و رئیس جمهوری وقت در دوره هفتم بود.

رئیس مرکز مطالعات اسلام و خاورمیانه در واشنگتن ‌دی‌سی آمریکا تصریح کرد: در این مقطع حساس نیز امسال پس از 13 سال رهبران دو کشور عزم خود را بر مبنای مذاکره جزم کرده‌اند و متفکران و اندیشمندان آمریکایی بر آن شدند که با همکاری مقامات دولت ایران از جمله وزارت خارجه، ریاست جمهوری و نیز میراث فرهنگی به این توفیق دست پیدا کنند که یک بار دیگر وارد ایران شوند.

وی ادامه داد: امید داریم با گفتگوها و دیدارهایی که صورت می‌گیرد بتوانیم مسئولیت اصلی رهبران دینی که پیام‌آور صلح هستند را به مردم کشور خود برسانیم و مسئولان کشورها نیز برای روابط عزتمند و متقابل شرایط بهتری را فراهم کنند.

انتهای پیام/63012/صا20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها