امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85776
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، ظهر امروز  دومین نشست کارگروه پژوهشی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، ظهر امروز  دومین نشست کارگروه پژوهشی جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) با حضور نمایندگان استان‌های زنجان، قم، خراسان شمالی، خراسان جنوبی،مرکزی،کرمان،کهگیلویه و بویر احمد، فارس برگزار شد.

در این کار گروه عضو هئیت علمی همایش مدیریت اسلامی در فرهنگ رضوی از نهاد کمیته امداد امام خمینی،نماینده جشنواره در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاون اجرایی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات حضور داشتند.

نماینده جشنواره در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به تشکیل کمیته‌های این جشنواره در این استان اظهار کرد: بهبود روند برگزاری همایش در دستور کار کمیته‌ها قرار دارد.

شهربانو جعفری با بیان اینکه از اعضای هئیت علمی دانشگاه برای توسعه فعالیت‌های همایش استفاده می‌شود، تصریح کرد: کمیته بررسی و آسیب‌شناسی و کمیته اجرایی نیز در استان تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های هنری با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان از برنامه‌های جانبی جشنواره محسوب می‌شود، یادآور شد: رفع ابهامات پژوهشگران از برنامه‌های استان است که از اساتید دانشگاه و حوزه در این زمینه استفاده می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه شناسایی نقاط ضعف و قدرت از برنامه‌های همایش است، تصریح کرد:‌ در ارزیابی سال گذشته اجرای مطلوبتر نسبت به سال قبل از آن گزارش شد.

*برگزاری چهار جلسه هم‌اندیشی در مرکزی

نماینده جشنواره رضوی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست با اشاره به تعیین سرفصل‌های پژوهشی جشنواره در این استان تصریح کرد: چهار جلسه هم‌اندیشی نیز در این زمینه برگزار شده است.

علیرضا حاج علی‌بیگی با بیان اینکه نقد و آسیب‌شناسی آثار تولید شده انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: به روز رسانی سایت از دیگر اقدامات انجام شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه کتاب مقالات ارائه شده در جشنواره چاپ می شود، تصریح کرد: دو جلسه نیز با موسسه فرهنگی قرآن و عترت برای برگزاری مطلوب همایش برگزار شده است.

نماینده جشنواره رضوی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه 150 اثر ماندگار این همایش به صورت نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، ادامه داد: این نمایشگاه از برنامه‌های جانبی همایش است.

حاج علی‌بیگی خاطرنشان کرد: تا کنون 52 اثر به جشنواره ارسال شده است.

وی با بیان اینکه این جشنواره دهم شهریور در استان برگزار می‌شود، ادامه داد: استاد راهنما نیز برای ارائه مطلوب آثار در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/73003/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار