امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85795
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، احمد مسجد جامعی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، احمد مسجد جامعی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، امیر مسعود شهرام نیا، قائم مقام نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و همایون امیرزاده، مشاور علمی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر جمعه از محل شهر آفتاب بازید کردند.

در این بازدید از روند اجرایی پروژه شهرآفتاب بازدید به عمل آمد و امکان سنجی برای انتقال نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به این محل صورت گرفت.

رییس شورای شهر تهران در این بازدید عنوان کرد: باید نظام بهره‌برداری را با مشارکت بخش خصوصی پیش‌بینی کنیم و با شکل‌گیری این نظام، برخی نمایشگاه‌ها به این محل منتقل و معضلات فعلی نمایشگاه بین‌المللی و مصلی برطرف خواهد شد.

مسجد جامعی در پایان درباره امکان برگزاری نمایشگاه کتاب در این مکان گفت: با این وضعیت فکر نمی‌کنم نمایشگاه کتاب در سال آینده در این مکان برگزار شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها