امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۷:۱۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 858
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۶
تعداد بازدید: 215
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از قم به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با آیت‌الله نوری‌همدانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از قم به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با آیت‌الله نوری‌همدانی با بیان اینکه در مجلس به دنبال حمایت از تولید ملی هستیم گفت: با مصوبات مجلس به دنبال این هستیم تا وضعیت اقتصادی کشور از حالت رکود بیرون بیاید.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: وضعیت اقتصادی کشور دو مشکل عمده دارد که براساس آن در اقتصاد کشور شرایط رکود تورمی دارد که این روی بخش تولید اثر منفی گذاشته است و کارخانجات با ظرفیت پایین کار می‌کنند بنابراین این دو عامل با یکدیگر باعث شده تا مشکلات اقتصادی کشور افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: راه حل مشکلات اقتصادی کشور این است فضای اقتصادی از حالت رکود خارج شود تا تولید راه بیافتد و تورم کاهش پیدا کند.

لاریجانی با بیان اینکه در مجلس به دنبال طرح‌های حمایت از تولید هستیم، تصریح کرد: در بودجه سال جاری کل کشور هم کمیسیون تلفیق به دنبال حمایت از تولید است تا فضا را برای حمایت از بخش‌های کشاورزی، دامداری و صنعتی کشور مهیا کنند تا به اشتغال هم کمک شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه سرمایه‌های سرگردان باید به سمت تولید برود یادآور شد: امیدواریم در بودجه سال جاری گام‌هایی برداشته شود اما متأسفانه تورم هنوز مشکل جدی کشور است.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور انتخابات مسئله مهمی است گفت: باید فضا برای انتخابات آرام باشد تا مردم دغدغه‌ای ‌نداشته و انتخابات به درستی انجام بگیرد.

رئیس مجلس با اشاره به دیدار امروز خود با هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: باید تلاش کرد تا افرادی به شوراهای اسلامی شهر و روستا راه پیدا کنند که وضعیت آبادانی شهرها و روستاها را به درستی تبیین کنند.
انتهای پیام/2258/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها