امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8581
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۸
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمد باقری نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمد باقری نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی تذکری در آغاز جلسه علنی بعدازظهر مجلس اظهار داشت: تذکر اول بنده به کل وزرا و رئیس‌جمهور است تا مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزش کشور را رها نکنند و مشغول کارهای دیگر نشوند.

وی در تذکر دیگر به صادرات بی‌رویه محصولات کشاورزی اشاره کرد و افزود: این مسئله باعث شده قیمت برخی محصولات کشاورزی به صورت بی‌رویه افزایش پیدا کند. بر همین اساس وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت و معدن باید چاره‌اندیشی کنند.

باقری در تذکری دیگر خطاب به وزیر علوم و تحقیقات ادامه داد: علت اینکه امتحانات زودتر برگزار شد،‌چیست؛ در حال حاضر برخی دانشجویان با استرس و عدم تعادل و افسردگی روبرو شده‌اند و در نتیجه امتحانات این موضوع تاثیرگذار خواهد بود؛ همچنین در دانشگاه‌ها سلیقه‌ای عمل شده بعضی در تیرماه و بعضی در اواخر خرداد ماه امتحانات را برگزار می‌کنند که این موجب بی‌قانونی می‌شود.

وی در تذکری دیگر خطاب به وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: در استان‌های شمالغربی بخصوص در شهرستان بناب اکثر درختان میوه با سرمازدگی مواجه شده که لازم است وزیر محترم در این رابطه تدبیری بیاندیشند.

باقری همچنین گفت: تذکر بعدی بنده به آقای نجار وزیر کشور در خصوص تبدیل روستاهای حوزه‌های انتخابیه‌ام به شهر است.

وی در تذکری دیگر خطاب به هیئت رئیسه مجلس گفت: باید هر چه سریع‌تر گزارش کمیته حقیقت‌یاب کمیسیون امنیت ملی در مورد ماجرای ننگین و بیشرمانه 22 بهمن سال 91 در حرم حضرت معصومه در صحن علنی مجلس قرائت شود تا ماهیت این گروه‌ها و افراد برای مردم مشخص شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار