امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85814
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود بیات از بازدید سفرا و نمایندگان کشورهای عضو گروه دوبلینگ از ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمود بیات از بازدید سفرا و نمایندگان کشورهای عضو گروه دوبلینگ از مرزهای شرقی بعد از وقفه‌ای چند ساله خبر داد.

وی گفت: هدف از

این بازدید آشنایی بیشتر با اقدامات جمهوری اسلامی در عرصه مبارزه با مواد مخدر و مقابله با ورود این مواد از مرز افغانستان صورت می‌گیرد.

مدیرکل روابط بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر اهمیت همکاری مشترک همه کشورها از جمله کشورهای عضو گروه دوبلینگ در مبارزه با مواد مخدر، گفت: طبق آخرین گزارش دفتر unodc میزان کشت خشخاش در افغانستان از مرز 209 هزار هکتار گذشته است.

وی ادامه داد: گروه دوبلینگ مرکب از کشورهای اروپایی به علاوه ژاپن و استرالیا است که در همکاری با سازمان ملل سعی در ایجاد زمینه‌های همکاری در مبارزه با مواد مخدر در ابعاد مختلف دارند.

بیات خاطرنشان کرد: در طول سال‌های اخیر جمهوری اسلامی همواره بر افزایش همکاری‌ها و ایفای تعهد کشورهای کمک‌کننده و سازمان ملل متحد برای ارائه تجهیزات فنی در مقابله با جریان قاچاق مواد مخدر تاکید داشته و انتظار می‌رود که این بازدید در برنامه‌ریزی مشترک میان ایران، سازمان ملل و کشورهای گروه دوبلینگ در سازماندهی اقدامات و اهتمام در ارائه کمک‌های فنی مفید و موثر باشد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها