امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85828
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۸
تعداد بازدید: 13
حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیست و ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت: امام فردی ثابت‌قدم بود و از اصول خود از ابتدا تا انتها دست نمی‌کشید و یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها در این راستا استکبارستیزی وی بود.

وی اضافه کرد: امام در مقاطع مختلف استکبارستیزی خود را به دنیا نشان داد که یک بار در زمان بیرون کردن شاه از کشور، دیگری تایید ایشان در اشغال لانه‌جاسوسی آمریکا، جنگ تحمیلی و آخرین ضربه امام به فرهنگ غرب حکم ارتداد سلمان رشدی بود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: امام خمینی در طول عمر خود هیچ‌گاه قصد دوستی و آشتی و حتی تعامل با استکبار را نداشت و این بر این نکته تاکید می‌کرد که ما باید با کشورهای منطقه و کشورهای ضعیف و مستضعفین ارتباط برقرار کنیم. چرا که آنها پیام ما را بهتر درک می‌کنند.

نجابت با بیان اینکه خط مشی امام در ارتباط با کشورها یکی از عوامل محبوبیت وی در میان مسلمانان بود، خاطرنشان کرد: تکلیف ما توسط امام روشن شده است که ما با زورگویان در یک اجتماع نباشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها