امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۸:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8586
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۸
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی تذکری ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی تذکری در آغاز جلسه علنی مجلس با استناد به ماده 49 آئین‌نامه داخلی مجلس اظهار داشت: تذکر بنده در رابطه با وظایف کمیسیون‌هاست؛ با توجه به اینکه به 7 خرداد نزدیک می‌شویم و اولین سال مجلس نهم هم رو به پایان است، تقاضا می‌کنم دستور داده شود تا کمیسیون‌ها در رابطه با تهیه گزارش موردی و سالانه در مورد امور اجرایی دستگاه‌ها و نحوه اجرای قوانین به صحن ارائه دهند تا به اصول قانون اساسی خدشه وارد نشود.

وی افزود: الآن می‌بینیم که در یک استان در یک بخش 54 هزار جمعیت دارد ولی هیچ تقسیمات کشوری در موردش انجام نشده است و از سوی دیگر دو شهرستان استان جمعیتش به اندازه این بخش نمی‌شود که این موارد جزء تبعیضات ناروا است.

قوامی ادامه داد: همچنین در رابطه با بند 12 اصل 3 قانون اساسی که پی‌ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه است باید توجه جدی شود؛ مؤسسات پولی و مالی که در شهرستان‌های کوچک دایر شده‌اند، تبدیل به سکوی پرتاب منابع مالی مناطق ضعیف به مناطق برخوردار شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها