امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85867
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۲
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «کوین بارت»، تحلیلگر و کارشناس آمریکایی که چندی پیش برای بررسی افول هژمونی آمریکا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «کوین بارت»، تحلیلگر و کارشناس آمریکایی که چندی پیش برای بررسی افول هژمونی آمریکا به ایران سفر کرده بود در مقاله‌ای در وترنزتودی نوشت، رهبر عالی ایران

آیت‌الله «علی خامنه‌ای» در سخنرانی با حضور «حسن روحانی» رئیس‌جمهور کنونی و «رفسنجانی» رئیس‌جمهور اسبق ایران و همچنین جمعی از سفرای سراسر جهان از جمله عربستان سعودی، اعلام کرد که اغلب معضلات مربوط به خاورمیانه و جهان از طریق عقل و منطق قابل رفع است.

وی ادامه داد، رهبر بسیار سیاسی و مذهبی ایران با استناد به قرآن که افراد را ترغیب می‌کند تا از توانایی خدادادی عقل خود استفاده کنند، از مخاطبان خود خواست تا از خشونت و افراط‌گرایی بپرهیزند.

بارت تأکید کرد که رهبر ایران تصریح کرد که اکثر و خشونت‌ها به نام اسلام در جهان امروز از جمله حملات و آدم‌ربایی بوکوحرام در نیجریه، بخشی از کمپین جدایی و تسخیر علیه جهان اسلام است.

این تحلیلگر آمریکایی اینگونه ادامه داد، گرچه آقای خامنه‌ای مستقیماً صهیونیسم و حملات تحت پرچم دروغین همچون حمله 11 سپتامبر را مورد اشاره قرار نداد، اما به توطئه و دسیسه علیه اسلام و خاورمیانه اشاره کرد و گفت: جهان اسلام می‌بایست دشمن واقعی خود را بشناسد.

بارت به اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: وی تصریح کرد که خاورمیانه و کشورهای مسلمان باید یک جبهه متحد علیه آنهایی تشکیل دهند که برای تسلط به منطقه از طریق تفرقه قومی و نژادی توطئه می‌کنند(اشاره به طرح اسرائیل برای تقسیم خاورمیانه به کشورهای ضعیف و کوچک که توان ایستادگی در برابر اسرائیل را نداشته باشند).

این تحلیلگر آمریکایی و مسوول پایگاه اینترنتی وترنزتودی در مقاله خود ادامه داد که آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به کمپین صهیونیست‌ها برای کوچک شمردن فرهنگ‌های سنتی، علیه ترویج گرایشات جنسی عمومی در رسانه‌های جمعی انتقاد کرد.

بارت گفت، آیت الله خامنه‌ای همچنین رسانه‌های غربی تحت سلطه صهیونیست‌ها را به گسترش اسلام‌هراسی و ایران هراسی محکوم کرد. (فیلم‌هایی چون آرگو و 300 به طرز گسترده‌ای تبلیغ صهیونیستی در ایران تلقی می‌شود).

به گفته آقای خامنه‌ای، حملات آشکار علیه اسلام، تنها یک جنبه از توطئه گسترده‌تر علیه مسلمانان و جهان اسلام است و و تمامی این حملات به اسلام، خاورمیانه و فرهنگ سنتی و مذهب در سراسر جهان، تقریباً موانعی هستند که در آینده بر آن غلبه خواهد شد و جمله خود را اینگونه پایان دادند: بیداری اسلامی غیرقابل توقف است.

بارت در پایان اینگونه نوشت، سالها بود که در یک سخنرانی سیاسی شرکت نکرده بودم اما حقایقی در 5 ثانیه از سخنان آیت‌الله خامنه ای وجود داشت که در 5 ساعت یاوه‌گویی‌های سیاستمداران غربی وجود ندارد. رهبر عالی ایران واقعاً  یک مرد راستگو است که نگرانی‌های واقعی برای حقیقت و عدالت دارد. و این دلیلی است که رسانه‌های تحت سلطه صهیونیست‌ها می‌خواهند که از ایران تنفر داشته باشید.
انتهای پیام/ی

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها