امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85886
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: پس از پشت سر گذاشتن مراحل مقدماتی و نیمه‌نهایی سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی ...

خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس-گروه فعالیت‌های قرآنی: پس از پشت سر گذاشتن مراحل مقدماتی و نیمه‌نهایی سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم طی چند روز گذشته دور نهایی این مسابقات نیز عصر امروز در تهران سالن اجلاس سران کنفراس اسلامی برگزار شد و اینک جهان اسلام در انتظار اعلام نام برترین حافظ قرآن جهان است.

این حافظان در هنگام تلاوت رقبای خود به دور از هرگونه وسیله ارتباطی در قرنطینه به سر می‌بردند چرا که در این مرحله تمام رقبا به سه سؤال یکسان پاسخ دادند.

اولین حافظ کل قرآن قرائت‌کننده در این مرحله «مطیع‌الله مطمئن» نماینده کشور همسایه، افغانستان بود؛ شما را به تماشای فیلم ارائه تلاوت وی در این مرحله جلب می‌کنیم.

 

دانلود

 

دومین قرعه دور نهایی مسابقات بین‌المللی حفظ قرآن کریم به «عبدالعزیز احمد عبدالعزیز عبدالقادر» از مصر تعلق گرفت و وی به سه سؤال استاد نام آشنای ایرانی «شهریار پرهیزکار» پاسخ داد؛ در ادامه شما را به تماشای فیلم ارائه تلاوت وی در این مرحله جلب می‌کنیم.

 

دانلود

 

سومین قرعه دور نهایی مسابقات بین‌المللی حفظ قرآن کریم نیز از آن «ذرکشی آرمین جافری» از اندونزی رسید و وی به سه سؤال هادی حفاظ «شهریار پرهیزکار»پاسخ داد.

توضیح اینکه در خلال ضبط تلاوت این حافظ محترم کل قرآن به دلیل نقص فنی وقفه‌ای پیش آمد که این فیلم را ناقص کرد که در دو قسمت مجزا به نمایش در می‌آید. ضمن پوزش از این حافظ محترم میهمان جمهوری اسلامی ایران، در اسرع وقت این فیلم اصلاح خواهد شد.

 

دانلود

دانلود

 

چهارمین قرعه دور نهایی مسابقات بین‌المللی حفظ قرآن کریم نیز به «هارون‌ مامادو حسن» از نیجر تعلق گرفت و وی نیز به سه سؤال هادی حفاظ پاسخ گفت که در ادامه شما را به تماشای فیلم اجرای تلاوت وی جلب می‌کنیم.

دانلود

 

بدین ترتیب پنجمین و آخرین قرعه دور نهایی مسابقات بین‌المللی حفظ قرآن کریم نیز به «بهزاد هژبری» نماینده جمهوری اسلامی ایران رسید و وی نیز به سؤالات هادی حفاظ پاسخ گفت که در ادامه شما را به تماشای فیلم تلاوت وی دعوت می‌کنیم.

 

دانلود

 

فینالیست‌های سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم

انتهای پیام/م.خ

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها