امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85888
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه نمایندگان استان تهران با محمدباقر نوبخت معاونت برنامه‌ریزی ریاست‌جمهوری گفت: این جلسه به دعوت معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و با حضور نمایندگان استان تهران در محل این معاونت برگزار شد که در این جلسه پیرامون اعتبارات ماده 22 قانون بودجه سال93 در راستای اجرای حکم ماده 180قانون مباحثی مطرح شد.

وی افزود: بر اساس قانون بودجه سال 93 اعتباری معادل 3هزار و 750میلیارد تومان بین استان‌های کشور توزیع می‌شود اما بر اساس شاخص‌های تعیین شده متأسفانه کل سهم استان تهران تنها 121میلیارد تومان از این میان تعیین شده که به هیچ عنوان مورد تأئید نمایندگان نیست.

دبیر اجرایی مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: 53درصد درآمدهای مالیاتی بودجه سال 93 را مردم استان تهران تأمین می‌کنند در حالیکه 3.7درصد از این درآمدها به مردم این استان اختصاص می‌یابد و سهم استانداری تهران از کل درآمدهای نفتی 1.7دهم میلیارد تومان است.

طلا خاطرنشان کرد: لزوماً‌ باید شاخصه‌های معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در خصوص توزیع اعتبارات تغییر کند و نمایندگان استان تهران در مورد این تغییر مصمم هستند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها