امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85890
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 25
علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که چه کشورهایی برای سفر به سوریه ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: اوگاندا، زیمباوه، فیلیپین، رئیس مجلس بولیوی، رئیس کمیسیون دفاع ونزوئلا و معاون کمیته روابط خارجی مجلس تاجیکستان برای سفر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی همچنین در پاسخ‌ به این سؤال که در هیات پارلمانی کشورمان به سوریه چه کسانی حضور دارند گفت: در هیأت پارلمانی اعزامی کشورمان به سوریه بنده به عنوان رئیس حضور دارم و آقایان خجسته، شریعتی، خسروی، کارن خانلری، بت کلیا، آشوری و خانم افتخاری حضور خواهند داشت.

رئیس‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی کشورمان ادامه داد: کشورهایی از جمله روسیه و لبنان هیات‌هایی را به صورت مستقل به سوریه خواهند فرستاد.

به گزارش فارس، در نشست صبح امروز دومین اجلاس هیأت‌های پارلمانی کشورهای دوست سوریه، دعوتی از هیأت‌های پارلمانی حاضر در این اجلاس برای سفر به سوریه و بازدید از روند برگزاری انتخابات این کشور صورت گرفت.

در همین راستا علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از هیأت‌های پارلمانی حاضر در اجلاس خواست در صورت تمایل برای سفر به سوریه با حضور در دبیرخانه اجلاس ثبت‌نام به عمل آورند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها