امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85908
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، همزمان با فرا رسیدن سوم شعبان و روز پاسدار سردار علی‌اصغر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، همزمان با فرا رسیدن سوم شعبان و روز پاسدار سردار علی‌اصغر گرجی‌زاده فرمانده حفاظت سپاه در مراسمی که در ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار شد، ضمن تشریح فلسفه نامگذاری ولادت امام حسین (ع) به روز پاسدار، گفت: در فرهنگ اسلامی معنای حیات با سایر فرهنگ‌ها تفاوت اساسی دارد؛ در این فرهنگ زندگی همراه با پاکی، اقتدار، حفظ ارزشها و اصول توأم با عزتمندی تعریف زندگی واقعی است و خلاف آن چیزی جز مرگ نیست.

وی راز ماندگاری حضرت سید الشهداء (ع)را آزادگی و عدم پذیرش زندگی همراه با خفت و ذلت عنوان و تصریح کرد: امام حسین (ع) با حرکت انقلابی خود ثابت کرد که اگر در مسیر درست حرکت کنیم و در راه رضایت خدا استقامت و پایداری کنیم در حافظه تاریخ ماندگار خواهیم شد.

گرجی زاده حرکت در مسیر حق را یگانه راه پیروزی دانست و خاطرنشان کرد: حاکم شدن فرهنگ امام حسین (ع) بر دنیا نشانگر پیروزی واقعی این نهضت است و سپاه با علم به حقانیت راه و روش امام حسین (ع) روز میلاد آن امام بزرگوار را روز پاسدار قرار داد.

وی با بیان اینکه امام حسین (ع) پاسدار واقعی ارزشهای الهی بود و پاسداران میبایست در تفکر و عمل پیرو آن امام باشند، گفت: سپاه با شعار «امام حسین (ع) مقتدا و الگوی من است» توانسته در تمامی عرصه‌ها به توفیقات چشمگیری دست یابد.

گرجی زاده عامل اصلی‌ ترس دشمنان از سپاه را نیروی ایمان و حرکت در مسیر رضایت الهی دانست و اظهار داشت: بر اساس آموزه‌های امام حسین (ع) که سپاه آنرا الگوی خود قرار داده است، نباید از دشمن ترسی به دل راه داد و علت هراس دشمنان از سپاه چیزی جز تفکر و عمل حسینی پاسداران نیست، با این وجود هیچ دشمنی توان ضربه زدن به اسلام، انقلاب و این نهاد مقدس را ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها