امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85915
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری البرز، علی گواهی بر رعایت الزامات قانونی پدافند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری البرز، علی گواهی بر رعایت الزامات قانونی پدافند غیرعامل در اجرای پروژه‌های استانی و ملی که مورد تاکید قوانین چهارم و پنجم توسعه اجتماعی، اقتصادی سیاسی و فرهنگی و سند چشم‌انداز توسط دستگاه‌های اجرایی است، تاکید کرد.

وی افزود: نحوه لحاظ الزامات فنی پدافند غیرعامل در مقررات ملی ساختمان و فلسفه علمی حاکم بر مبحث 21 که از الزامات شهرسازی، معماری، سازه، تاسیسات برقی و مکانیکی است باید مورد توجه قرار گیرد.

گواهی در بخش دیگری از سخنان خود به بیانات مقام معظم رهبری و نیز تعاریف قانونی و اثرات پدافند غیرعامل در تضمین پایداری ملی و مقاومت در تمامی عرصه‌ها در مقابل تهدیدهای خصمانه و احتمالی دشمن پرداخت.

سیدشهاب‌الدین حسینی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری البرز گفت: پدافند غیرعامل دارای 11 کارگروه تخصصی است که حد امکان به صورت فصلی برای هر کارگروه، کارگروه آموزشی تخصصی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/2302/ع/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار