امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۱۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85923
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 10
حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به فرارسیدن بیست‌وپنجمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت:‌ امام تأکید ویژه‌ای بر آزادگی و حریت در برابر ابر قدرت‌ها داشت که بر این اساس، اتکای به خود و توجه به تولید داخلی جایگاهی بلند در سخنان و وصیت‌نامه امام(ره) دارد.

وی خودکفایی در نظر امام(ره) را همان جوشش درون‌زا در بیانات مقام رهبری برشمرد و افزود: اگر به‌واسطه تحریم‌ها امروز با مشکلاتی مواجه هستیم، ناشی از کم‌توجهی به تولید داخل است.

موسوی‌نژاد نگاه به بیرون را نگاهی غرب‌گرایانه برشمرد و گفت:‌ امام راحل این نگاه را تقبیح کرده‌اند، چرا که به معنای تصمیم‌گیری بیگانگان برای ماست.

وی ادامه داد:‌ عدم نگاه به بیرون به معنای بهره نبردن از علوم غربی‌ها نیست، اما اینکه پیشرفتمان را متکی به غرب کرده و تصور کنیم بدون آن‌ها به جایی نمی‌رسیم از نظر امام(ره) مردود است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی استفاده گزینشی از نظرات بنیان‌گذار جمهوری اسلامی را به برخی استنادهای گزینشی و با هدف خاص به قرآن تشبیه کرد و گفت: این گونه کارهای فریب‌کارانه در تاریخ،‌ سابقه داشته است.

وی از برخورد گزینشی با اندیشه‌های امام(ره) به‌عنوان مبارزه با مبانی ایشان نام برد و تصریح کرد: مقابله با این عوام‌فریبی‌ها ضروری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها