امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85929
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرژکی‌‌ روز نماینده مردم برزیل در کنگره ملی این کشور در اجلاس رؤسای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پرژکی‌‌ روز نماینده مردم برزیل در کنگره ملی این کشور در اجلاس رؤسای کمیسیون‌های امنیت ملی و سیاست خارجی پارلمان‌های کشورهای دوست سوریه با اشاره به اینکه جهان امروز محل مناقشات مختلف اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است، گفت: ما امروز شاهد برخی از بحران‌های بین‌المللی در کشورهای عربی هستیم. البته این کشورها، کشورهایی هستند که به عنایت و بخشندگی اسلام معتقد هستند.

وی با اشاره به درک کشور برزیل از ضرورت همزیستی مسالمت‌آمیز افزود: ما و حاکمان برزیل می‌دانیم که ارزش‌های همزیستی بسیار مورد اعتماد است و باید در جامعه پیاده شود.

نماینده مردم برزیل در کنگره ملی این کشور ادامه داد:‌امروز ما شاهد دخالت‌های ایالات متحده به بخشی از کشورهای اروپایی در سوریه هستیم. متاسفانه ایالات متحده رویکردی دوگانه نسبت به برخی کشورهای خلیج فارس دارد و با برخی دیگر از کشورهای عربی رفتار دیگری داشته و در امور داخلی آنها دخالت می‌کند.

کی‌روز گفت: دخالت آمریکا در سوریه امروز به حد نهایت خود رسیده است و این در حالی است که مردم سوریه خود باید سرنوشت خود را تعیین کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که بار دیگر صلح و ثبات به سوریه باز گردد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار