امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85932
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرانکو بوآکی کیروز نماینده مجلس غنا در نشست عصر دومین اجلاس روسای ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فرانکو بوآکی کیروز نماینده مجلس غنا در نشست عصر دومین اجلاس روسای کمیسیون‌های مجالس کشورهای دوست سوریه که در هتل استیناس تهران برگزار شد از تاثر کشورش در پی وقوع بحران در سوریه سخن گفت و افزود: قبل از بحران، غنا پذیرای بسیاری از سوری‌ها بود.

وی یافتن راه‌حل برای بحران سوریه را وظیفه کشورهای حاضر در اجلاس دانست و گفت: امروز جان بسیاری از مردم سوریه گرفته شده و برخی دیگر نیز با مهاجرت مواجه‌اند.

بوآکی تاکید کرد که غنا به دنبال یافتن راه‌حل مسالمت‌آمیز برای حل بحران سوریه است.

وی ابراز امیدواری کرد که صلح و آرامش به سوریه بازگردد و در عین حال گفت: در تمامی مناقشات باید از مردم سوریه و آرمانشان در تعیین حق سرنوشت کشورشان حمایت کنیم.

نماینده مجلس غنا با بیان اینکه تفرقه‌انگیزی بین قومیت‌ها بازی قدرت‌های بزرگ است اظهار داشت: آنها به دنبال ایجاد مشکل در سوریه هستند و در این زمینه از مسائل قومی نیز استفاده می‌کنند.

بوآکی در پایان سخنان خود گفت: ما به مردم سوریه برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری تبریک می‌گوییم و امیدواریم این انتخابات با موفقیت انجام شده و اصول دموکراسی را حاکم کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها