امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85935
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «فرانسیس بیچارا» رئیس کمیته روابط خارجی فیلیپین عصر امروز در دومین نشست ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «فرانسیس بیچارا» رئیس کمیته روابط خارجی فیلیپین عصر امروز در دومین نشست رؤسای کمیسیون‌های سیاست خارجی کشورهای دوست سوریه، طی سخنانی اظهار داشت: اهمیت مسئله سوریه موجب شده امروز گرد هم آییم، صبح امروز متوجه شدم بحران سوریه قدری کاهش یافته، یافتن یک راه‌حل مسالمت‌آمیز برای حل بحران سوریه موضوعی است که همه ما آن را در ذهن داریم، همه می‌دانیم مردم سوریه آواره و کودکان آن بی‌خانمان شده‌اند، مردم سوریه بایستی حق تعیین سرنوشت داشته باشند، بایستی قدرت داشته باشند و در مورد کشورشان تصمیم‌گیری کنند.

وی افزود: ابتکار عمل جمهوری اسلامی ایران در برگزاری این نشست، ابتکار عمل بسیار خوبی بود، خود سوریه و مردم آن تأثیر بسزایی بر آینده این کشور دارند، حتی سازمان ملل این موضوع را به رسمیت شناخته که همه کشورها می‌توانند راه‌حلی را برای حل بحران سوریه پیشنهاد دهند اما نمی‌توانند تصمیم‌گیری کنند، تمامی بازیگران نقش مهمی ایفا می‌کنند.

رئیس کمیته روابط خارجی فیلیپین در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: این حماسه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوریه می‌تواند منجر به ثبات هر چه بیشتر دولت شود و شفافیت بر اصول مبتنی بر عدالت را نشان دهد، قدرت آرایی که از صندوق‌های رأی خارج می‌شود، محکم‌تر از صف‌آرایی نظامی است چرا که این آرا قدرت مردم و زبان مشارکت آنان است.

وی در پایان تصریح کرد: امیدوارم انتخابات ریاست جمهوری در سوریه به صورت منصفانه و درست برگزار شود، مردم سوریه علاقمند هستند که بتوانند خودشان برای آینده‌شان تصمیم‌گیری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها