امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85948
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
حبیب‌الله بهتویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: روز جمعه نهم خرداد ماه سال جاری در مجموع کارکنان و امدادگران مرکز مدیریت حوادث ...

حبیب‌الله بهتویی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: روز جمعه نهم خرداد ماه سال جاری در مجموع کارکنان و امدادگران مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین موفق به خدمات‌رسانی به مصدومان 78 فقره ماموریت اورژانسی در سطح استان شدند.

وی با بیان اینکه این ماموریت‌ها در سطح شهرها و پایگاه‌های استان به صورت تصادفی و غیرتصادفی به اجرا درآمدند، افزود: کارکنان مرکز فوریت‌ها تا حد امکان آسیب‌دیدگان حادثه را در محل وقوع آن مداوا و نسبت به انتقال تعداد باقیمانده به مراکز درمانی و بیمارستان‌های سطح استان اقدام کردند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین در خصوص آمار تفکیکی ماموریت‌های شهری و جاده‌ای، ادامه داد: پایگاه‌های شهری اورژانس استان تعداد 55 مورد از ماموریت‌های روز جمعه را به انجام رساندند و 23 مورد دیگر نیز از سوی امدادگران پایگاه‌های جاده‌ای اجرایی شدند.

بهتویی عنوان کرد: امدادگران این مرکز توانستند 19 نفر از حادثه‌دیدگان روز نهم خردادماه را در محل وقوع حوادث درمان کنند و 57 نفر به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها انتقال یافتند. 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین اضافه کرد: از ماموریت‌های یاد شده تعداد 50 مورد به صورت غیرتصادفی انجام شد و اجرای 28 مورد از آنها نیز به شکل تصادفی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه سه مورد از تماس‌های مردم با مرکز فوریت‌های پزشکی استان در روز جمعه به اجرای ماموریت‌های کاذب منجر شد، خاطرنشان کرد: از هم استانی‌ها انتظار می‌رود تا با خودداری از تماس‌های نابه‌جا با این مرکز زمینه را امدادرسانی سریع‌تر و باکیفیت‌تر به مصدومان فراهم کنند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قزوین اظهار امیدواری کرد که با تلاش ماموران اورژانس و یاری مردم، زمینه دستیابی هرچه زودتر به اهداف و چشم اندازهای تعیین شده برای این مرکز مهیا شود.

انتهای پیام/77011/غ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها