امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۲۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85951
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، بهروز پور ارجمند بعد از ظهر امروز در جمع کارشناسان بهداشت حرفه‌ای ستادی و محیطی مرکز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، بهروز پور ارجمند بعد از ظهر امروز در جمع کارشناسان بهداشت حرفه‌ای ستادی و محیطی مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین که در محل همین مرکز برگزار شد، اظهار کرد: اطلاعات مربوط به تمام کارگاه‌های زیر نظر واحد بهداشت حرفه‌ای شهرستان قزوین، تا پایان خرداد ماه سال جاری در سامانه جامع بازرسی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به ثبت می‌رسد.

وی در خصوص مزایای انجام این کار و ثبت اطلاعات در این سامانه افزود: به روز بودن آمارها، شاخص‌ها و اطلاعات کارگاه‌های زیر پوشش و نیز در دسترس بودن تمام اطلاعات کارگاه‌ها برای افراد برخوردار از صلاحیت بهداشتی از جمله از مهم‌ترین مزایای ثبت اطلاعات جامع بازرسی به شمار می‌رود.

مسئول بهداشت حرفه‌ای مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین ادامه داد: همچنین دسترسی آسان و به روز کارفرمایان به نواقص بهداشتی اعلام شده به کارگاه خود، صرفه جویی در وقت و انرژی و بالا رفتن راندمان کاری از دیگر مزایای این امر است.

پورارجمند تصریح کرد: با انجام اقدام یاد شده بانک اطلاعاتی جامعی از این کارگاه‌ها تهیه می‌شود که در موارد لزوم و در هر زمان برای همه افراد قابل استفاده است.  

سامان حسین‌زاده، کارشناس بهداشت حرفه‌ای این مرکز نیز طی سخنانی در این برنامه با اشاره به برخی از آثار صدای نامطلوب بر سلامت شاغلان همچون افت شنوایی، فشار خون و نظایر آن، بر استفاده از روش‌های کنترلی صدا در صنعت تأکید کرد و به بیان استانداردهای صدا در محیط کارهای صنعتی و اداری پرداخت.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش اظهار امیدواری کرد: با رعایت اصول و استانداردهای لازم بتوان سلامت محیط کار را تا حد امکان ارتقا بخشید و زمینه را برای داشتن کارکنان سلامت‌تر در شرایط فعلی و سال‌های آینده فراهم کرد.

انتهای پیام/77011/ی30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها