امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85958
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به منظور ساماندهی خدمات تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد جلسه ای با حضور میثم مظفر مدیرعامل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به منظور ساماندهی خدمات تاکسیرانی در فرودگاه مهرآباد جلسه ای با حضور میثم مظفر مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، نصرالله منصوری شیرازی مدیرکل فرودگاه مهرآباد و سید علیرضا حسینی شهردار منطقه 9 برگزار شد.

در رویکرد نخست، طرح ساماندهی تاکسی های فرودگاه مهرآباد، با بهره مندی از نرم افزاری که مخصوص تاکسی های فعال در این فرودگاه طراحی شده است، کرایه مسافران محاسبه می شود . برای اطمینان از صحت روند کار نیز 3 نسخه قبض مخصوص مسافر، شرکت و راننده صادر می شود. مبنای محاسبه کرایه ها در این نرم افزار مصوبه شورای شهر تهران، تجریش و ری در سال 93 است.

رویکرد دوم این طرح در قالب ساماندهی فیزیکی تاکسی ها برای خدمات رسانی مناسب به مسافران است به طوری که همزمان با خروج مسافر از درب ترمینال های یک و 2 بلافاصله امکان سوار شدن به تاکسی فراهم باشد و در واقع مسافران به دنبال تاکسی نگردند. همچنین با همکاری فرودگاه مهرآباد مکانی مناسب در مجاورت سالن ها برای دپوی تاکسی ها ساخته می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها