امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85966
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سیدحسن قاضی‎زاده هاشمی ظهر امروز در دیدار با آیت‎الله نورمفیدی نماینده ولی‎فقیه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گرگان، سیدحسن قاضی‎زاده هاشمی ظهر امروز در دیدار با آیت‎الله نورمفیدی نماینده ولی‎فقیه در گلستان اظهار داشت: با گسترش خدمات بهداشت و درمان در حاشیه شهرها نسبت به رفع آلام مردم این مناطق اقدامات جدی صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: مردم با مشکلات زیادی در حوزه بهداشت و درمان دست و پنجه نرم می‎کنند که این مسئله سبب شده دولت در امر بهداشت و سلامت اهتمام ویژه‎ای داشته باشد، مقام معظم رهبری و سران سه قوه نیز نسبت به گسترش خدمات در این بخش اتفاق نظر دارند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه 700 هزار نفر زیرخط فقر زندگی می‎کنند، یادآور شد: اقشار ضعیف  بیشتر درآمد خود را برای درمان هزینه می‎کنند که این فشار سختی به مردم تحمیل می‎کند. 

قاضی‎زاده‎هاشمی از افزایش خدمات بهداشت و درمان خبر داد و گفت: تا شش ماه دیگر بسته حمایتی دیگری به طرح تحول سلامت اضافه خواهد شد.

وی از ساخت 2 هزار خانه بهداشت در کشور خبر داد و بیان داشت: تا پایان سال جاری نسبت به ساخت، تجهیز و تعمیر 2 هزار خانه بهداشت اقدام خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر لزوم رعایت بهداشت عمومی تاکید و خاطرنشان کرد: سالانه 10 هزار میلیارد تومان از درآمد مردم صرف استعمال دخانیات می‎شود که این رویه سلامت آنها را تهدید می‎کند.

قاضی‎زاده‎هاشمی با بیان اینکه پیشگیری مقدم بر درمان است، گفت: فرهنگسازی در این زمینه می‎تواند در کاهش بسیاری از اتفاقات ناخوشایند مؤثر واقع شود.
انتهای پیام/83002/خ30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها