امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 85971
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار قضائی فارس، حجت‌الاسلام حمید شهریاری با اعلام این مطلب افزود: خوشبختانه پس از اجرای موفق ارائه خدمات الکترونیک قضایی در شهر تهران ...

به گزارش خبرنگار قضائی فارس، حجت‌الاسلام حمید شهریاری با اعلام این مطلب افزود: خوشبختانه پس از اجرای موفق ارائه خدمات الکترونیک قضایی در شهر تهران فاز سوم ارائه این خدمات آغاز شده است.

وی گفت: در فاز سوم مقرر شده است تا پایان امسال در مراکز استان‌های کشور دفاتر خدمات الکترونیک قضایی آغاز به کار کند و به ارائه خدمات بپردازد.

شهریاری خاطرنشان کرد: از چندی قبل فراخوان ثبت‌نام از متقاضیان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی منتشر شده بود که بر اساس اولویت‌های در نظر گرفته شده دو برابر ظرفیت موردنیاز افراد واجد شرایط انتخاب شدند.

معاون آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفت: رؤسای کل دادگستری‌های استان‌ها این اختیار را دارند که از میان افراد معرفی شده بعد از مصاحبه واجدان شرایط را انتخاب و اجازه فعالیت آنها را صادر کنند.

حجت‌الاسلام شهریاری تصریح کرد: هم‌اکنون در شهر تهران دادخواست‌های حقوقی که 191 عنوان هستند، از سوی 50 دفتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت می‌شود.

وی گفت: ماهانه به طور متوسط 20 هزار درخواست در شهر تهران به ثبت می‌رسد و تلاش داریم تا پایان سال تعداد 50 دفتر به 80 دفتر افزایش پیدا کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها