امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86015
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس از جمعه گذشته(30 می) هفته موسوم به «هفته امام» توسط «جنبش اسلامی نیجریه» با شعار «خمینی؛ رهبر و احیاگر اصلاحات دینی و ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس از جمعه گذشته(30 می) هفته موسوم به «هفته امام» توسط «جنبش اسلامی نیجریه» با شعار «خمینی؛ رهبر و احیاگر اصلاحات دینی و اجتماعی» آغاز به کار کرده است.

ابتدای این هفته روز «معرفت امام خمینی(ره) » نامگذاری شده بود که در آن اعضای این جنبش اماکن مختلفی از جمله بیمارستان‌ها، زندان‌ها، مدارس، مسجاد، کلیساها و مناطق مسکونی بازدید می‌کنند تا سخنان امام خمینی(ره) و تلاش‌های او برای انسانیت و عدالت را با مردم در میان بگذارند.

در این حرکت اقلامی از قبیل هدایا، دارو، غذا و جزوات و کتاب‌های امام خمینی(ره) در میان مردم توزیع می‌شود.

مردم نیجریه نیز بر اساس گزارش‌ها از اقدام جنبش اسلامی این کشور و حجت‌الاسلام شیخ ابراهیم زکزکی تشکر کرده و خدا را برای اقدامات امام خمینی(ره) در راستای آزادی، جامعه پایدار و عدالت شکر کرده و برای آن امام عزیز زندگی موفق در سرای آخرت طلب می‌کنند.
 
 

بنابر این گزارش، روز گذشته نیز در نیجریه سخنرانی‌هایی درباره «نفوذ دشمن و مهارت‌های شخصیتی؛ هشداری به جوانان» و «جامعیت اسلام» انجام شد و امروز نیز سخنرانی‌هایی با موضوع «مسلمانان و چالش‌های معاصر؛ ندایی برای انقلاب فکری» و «امام خمینی(ره)؛ میراثی از عمل‌گرایی و خدمت به بشر» انجام می‌شود و قرار است شیخ ابراهیم زکزکی نیز ایراد سخن کند.

این برنامه‌ها تا سه روز دیگر و سالگرد رحلت امام خمینی(ره) ادامه خواهد داشت و بر اساس برنامه‌های ارائه شده برنامه‌های کارگاهی و همچنین برنامه‌های هنری از جمله پخش فیلم از جمله این برنامه‌هاست.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها