امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86016
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری یادواره فرهنگی هنری طلوع خرداد، وزیر کشور در این مراسم گفت: طرح موضوع 15 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری یادواره فرهنگی هنری طلوع خرداد، وزیر کشور در این مراسم گفت: طرح موضوع 15 خرداد و انقلاب اسلامی، امام و شهداء شاید نتواند به صورت مجزا حق مطلب را ادا کند، بنابراین وقتی در قالب ابزارها  و مسائل فرهنگی و هنری مطرح می شود تأثیر و نتیجه بیشتری خواهد داشت.

حجت الاسلام محمودی امام جمعه موقت ورامین نیز در این خصوص گفت: تولیدات فرهنگی از چاپ کتاب گرفته تا مقالات، تولید نمایش، برپایی نمایشگاه‌ها و ارائه اسناد مربوطه برای آشنایی نسل جوان با ماهیت این واقعه انقلابی ضرورت دارد.

وی تاکید کرد: قیام 15 خرداد بیشتر یک بحث فرهنگی است و اینکه چه هدفی و چه مبانی انقلابی را دنبال می‌کند نیازمند تمرکز مجامع دانشگاهی و فرهنگی بر این موضوع است.

نقوی نماینده ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی نیز اذعان کرد: آنچه که امروز وظیفه تمام نیروهای وفادار به انقلاب است این است که مشی و نهضت 15 خرداد را در عرصه‌های هنری به منحصه ظهور برسانند و ایستادگی، مقاومت و اقتصاد مقاومتی که بارها از سوی رهبر انقلاب اسلامی تاکید شده است را در مبارزه با استکبار، محور فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی ادامه داد: هنرنوعی بازخوانی رویدادهاست، بنابراین با ابزار هنر می‌توان ویژگی‌های این حرکت را به مردم تفهیم کرد و واقعیت‌های موجود را به نمایش درآورد.

در پایان این همایش پوستر یادواره سراسری فرهنگی هنری «طلوع خرداد»، با حضور رحمانی فضلی-وزیر کشور- ،خوانساری- فرماندار ورامین-، نقوی-نماینده مردم ورامین در مجلس و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی-، محمد حسین اسماعیلی-معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران-، بشیری–نماینده مردم پاکدشت در مجلس- و شیبانی-رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین- رونمایی شد. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار