امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86025
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 17
«علیرضا بن محمد بن عبدالله الحاجی محمد» نماینده کشور عربستان در رشته حفظ سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های ...

«علیرضا بن محمد بن عبدالله الحاجی محمد» نماینده کشور عربستان در رشته حفظ سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه نماینده جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات تلاوتی بی‌نظیر داشت، گفت: آقای هژبری مقام نخست را کسب می‌کند چرا که وی متفاوت و بسیار جذاب تلاوت کرد.

وی با اشاره به تلاوت بدون غلط نماینده جمهوری اسلامی ایران در رشته حفظ، ادامه داد: نماینده ایران در تلاوت خود از مقامات متنوعی استفاده کرد و علاوه بر این با حزن خاصی و همه وجود تلاوت کرد که همین امر باعث تمایز تلاوت وی با دیگر رقبا بود.

کسب مقام نخست هژبری دور از انتظار نیست

این حافظ جوان عربستانی خاطرنشان کرد: زمانی که تلاوت حافظ ایرانی را شنیدم با همه وجود متوجه تمایز تلاوت ایرانیان با سایر کشورها شدم. به نظر من ایرانیان با همه وجود برای کسب رتبه تلاش کرده بودند بنابراین کسب رتبه نخست وی دور از انتظار نیست.

وی در خصوص نحوه حفظ قرآن خود اظهار داشت: من از 15 سالگی وارد عرصه حفظ قرآن شدم و به مدد الهی در سن 17 سالگی یعنی در مدت دو سال کل قرآن را حفظ کردم.

نماینده عربستان در مسابقات بین‌المللی قرآن ایران فعالیت‌های قرآنی ایرانیان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: فعالیت‌‌های قرآنی ایران بسیار خوب است؛ ایرانیان در زمینه حفظ کلاس‌های متنوعی حتی برای بانوان برگزار می‌کنند اما در کشور عربستان به بانوان کمتر توجه می‌شود که این امر یکی از مهم‌تین ضعف‌های کشور ما است.

انتهای پیام/م.خ

 

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها