امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86043
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عبدالرحیم ایوبی» رهبر حزب متحد ملی افغانستان امروز (یکشنبه) با برگزاری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «عبدالرحیم ایوبی» رهبر حزب متحد ملی افغانستان امروز (یکشنبه) با برگزاری همایشی از کاندیداتوری اشرف‎غنی احمدزی، در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور، اعلام حمایت کرد.
حزب متحد ملی افغانستان در حالی از کاندیداتوری احمدزی اعلام حمایت کرده که «محمد داود سلطان زوی» کاندیدای دیگر ریاست جمهوری و «صبغت‎الله مجددی» رئیس جمهور سابق افغانستان نیز از کاندیداتوری احمدزی اعلام حمایت کرده‎اند.

بر اساس تقویم انتخاباتی افغانستان، قرار است دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور بین «عبدالله عبدالله» و اشرف‎غنی احمدزی، در 24 خرداد ماه سالجاری برگزار شود.

با این حال، «زلمی رسول» و «گل آغاشیرزی» 2 کاندیدای دیگر دور اول انتخابات ریاست جمهوری افغانستان از کاندیداتوری عبدالله عبدالله اعلام حمایت کرده‎اند.

«محمود کرزی» و «جمیل کرزی» برادران «حامد کرزی» رئیس جمهور افغانستان و «امرالله صالح» رئیس پیشین امنیت ملی افغانستان نیز از کاندیداتوری عبدالله در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام حمایت کرده‎اند.


انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار