امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86048
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه‌های خبری فلسطینی، گروهی از صهیونیست‌های افراطی به رهبری«یهودا جلیک» خاخام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه‌های خبری فلسطینی، گروهی از صهیونیست‌های افراطی به رهبری«یهودا جلیک» خاخام افراطی یهودی امروز یکشنبه با حمایت نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی هجوم بردند.

این صهیونیست‌های افراطی با دور زدن در مسجدالاقصی و عبور از درب‌های مختلف آن شعارهای نژادپرستانه سر دادند. یهودا جلیک در ماه مارس گذشته در مسجدالاقصی بازداشت شد و قرار بود چهار ماه وارد این مسجد نشود اما هنوز یک‌ ماه و نیم نگذشته که ارتش رژیم صهیونیستی این قرار را نقض کرد و وی بار دیگر به مسجدالاقصی وارد شد و با گروه افراطی‌اش آن را مورد هتک حرمت قرار داد.

وی که رئیس صندوق «جبل هیکل» است چندی پیش در جلسه کمیته امور داخلی کنست گفت: «من از پلیس می خواهم مانند ما از دولت بخواهد ورود به جبل هیکل را در اعیاد یهودیان فقط به یهودیان محدود کند».

بازداشت 11 فلسطینی در «نابلس» و «الخلیل»

نظامیان صهیونیست‌ صبح امروز یکشنبه 8 شهروند فلسطینی در شهر «عصیره القبلیه» واقع در «جنوب نابلس» و 9 نفر دیگر را در اردوگاهی در شرق این منطقه بازداشت کردند.

«عبدالباسط احمد» رئیس شورای شهرداری «عصیره القبلیه» گفت تعداد بسیار زیادی از نظامیان ارتش صهیونیست به شهر هجوم آوردند و با تفتیش منازل و تخریب وسایل آن چندین نفر به نامهای «معتصم أحمد صالح، نمر ونصر فتحی عصایره، جهاد محمد عصایره، ساری بسام عصایره، محمد عبد الرحمن أحمد، محمد فواز صالح، وجهاد محمد عصایره» را بازداشت کردند.

همچنین نظامیان صهیونیست با حمله به «الخلیل» « فادی محمد اسماعیل حلایقه» از شهر «الشیوخ» و « محمد رزق ابریوش» را دستگیر کردند.

حمله بلدزرها و تانک‌های رژیم صهیونیستی به «رفح و خانیونس»

شاهدان عینی اعلام کردند دو بلدزر و هفت تانک رژیم صهیونیستی به خانیونس هجوم بردند و حدود 200 متر از اراضی زراعی این منطقه را تخریب کردند.

این بلدزرها و تانک‌ها در میان تیراندازی به سمت خانه‌های فلسطینی‌ها به مزارع آنها هجوم بردند. این حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به مزارع فلسطینی‌ها و تخریب آن تقریبا هر روز در حال افزایش است.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها