امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۱۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86061
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، منابع نظامی لیبیایی اعلام کردند، ستاد مشترک ارتش و نیروهای مسلح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، منابع نظامی لیبیایی اعلام کردند، ستاد مشترک ارتش و نیروهای مسلح لیبی قصد دارد، عملیاتی را تحت عنوان عملیات مبارزه با تروریسم در این کشور آغاز کند.

این منابع با بیان اینکه زمان این عملیات مشخص و محدود نشده، اما تاکید کردند که فرماندهی این عملیات را سرلشکر «یوسف المنقوش» برعهده دارد.

در این عملیات قرار است، عناصر مسلح تندرو و همچنین گروه‌های تحت فرماندهی سرلشکر بازنشسته ارتش لیبی «خلیفه حفتر» تحت پیگرد قرار گیرند و دستگاه‌های نظامی این کشور نیز پاکسازی و ساختار آنها مورد تجدید نظر قرار گیرد.

ستاد مشترک ارتش لیبی اعلام کرده است که به عملیات‌های نظامی خود علیه اقدامات حفتر تا پاکسازی کامل لیبی از وجود تروریسم و شبه نظامیان خارجی ادامه خواهد داد.

خلیفه حفتر از اواسط ماه گذشته عملیاتی را تحت عنوان الکرامه و با هدف پاکسازی لیبی از وجود گروه‌های مسلح تندرو آغاز کرد، اما به پارلمان لیبی حمله برد و آن را تصرف کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها