امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۴:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86123
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 15
محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه هم ...

محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه هم اندیشی وزیر کشور با برخی احزاب که در زمستان سال 92 برگزار شده بود گفت:‌ همانطور که پیش از این هم گفته بودم امروز شاهدیم تقریباً در تقویم هر روز به موضوع، شخص، حرفه و ... خاصی اختصاص یافته است.

وی ادامه داد:‌ یعنی اگر تقویم را ورق بزنیم می‌بیند یک روز به نام پزشک، ماما، پرستار،مهندس و ... اختصاص یافته است پس لازم است با توجه به نقش و کارکرد احزاب در کشور یک روز هم به نام احزاب اختصاص پیدا کند.

راه چمنی با بیان اینکه تا کنون دونامه به خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک نامه به وزیر کشور نوشته است گفت:‌ درخواستی که ما داریم مربوط به شورای فرهنگ عمومی می‌شود که ریاست این شورا نیز بر عهده آقای جنتی است لذا تصمیم دارم تا در روزهای آینده نامه سوم را برای ایشان جهت پیگیری موضوع ارسال کنم.

دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی با بیان اینکه 29 بهمن بهترین تاریخ برای اختصاص به احزاب است تصریح کرد: ‌ما برای انتخاب این روز جلساتی برگزار کردیم و در نهایت با توجه به اینکه در این روز حزب جمهوری اسلامی تشکیل شده و حساسیت خاصی در این خصوص از سوی جریانات مختلف وجود ندارد به این جمع بندی رسیدیم تا با اختصاص نام یک روز به احزاب فرهنگ تحزب را در کشور گسترش دهیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها