امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8613
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۰
تعداد بازدید: 83
«لاله افتخاری» رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ...

«لاله افتخاری» رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص بودجه فعالیت‌های قرآنی کشور در سال 1392 گفت: بررسی بودجه فعالیت‌های قرآنی در کمیسیون تلفیق به پایان رسید و طی آن 300 میلیارد تومان بودجه برای طرح ملی حفظ و 300 میلیارد تومان بودجه برای تحقق منشور توسعه فرهنگ قرآنی به تصویب رسید.

افتخاری در خصوص نهایی شدن این بودجه گفت: کار بودجه در کمیسیون به پایان رسیده و طی روز‌های آینده در صحن علنی مجلس به رأی گذاشته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سال گذشته مبلغ 198 میلیارد تومان در قالب بودجه نیم‌درصدی فعالیت‌های قرآنی کشور محقق شد که این مبلغ بودجه سال 1390 بود که پس از کاهشی چشمگیر با یک سال تأخیر پرداخت شد.

بنا بر این گزارش مبلغ اعتبارات برنامه‌ای مرتبط با فعالیت‌های قرآنی در دستگاه‌های اجرایی کشور نیز در سال گذشته مبلغ 596 میلیارد ریال بود که امسال با 9 درصد کاهش به 541 میلیارد ریال رسیده است.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها