امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86139
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 19
«بهزاد کاویانی» تهیه کننده برنامه‌های ورزشی مسابقات والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سال گذشته تیم والیبال ایران در مسابقات ...

«بهزاد کاویانی» تهیه کننده برنامه‌های ورزشی مسابقات والیبال در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: سال گذشته تیم والیبال ایران در مسابقات جهانی خوش درخشید و علاقه‌مندان هم به خوبی آن را دنبال کردند. همین موضوع باعث شد تا امسال هم پوشش تصویری این مسابقات از درجه اهمیت بالایی برای صداوسیما برخوردار شود.

وی ادامه داد: میزبانی ایران برای مسابقات جام جهانی امسال چند شرط داشت که یکی از آنها سیستم پخش اچ‌دی تصاویر بود و خوشبختانه با پی‌گیری‌های بخش فنی صداوسیما مقدمات این موضوع نیز فراهم شد.

کاویانی تصریح کرد: صداوسیما هزینه هنگفتی متحمل شد تا هم بتواند حق پخش مسابقات را بخرد و هم سیستم اچ‌دی را فراهم کند که همه به خاطر تامین نظر مردم عزیز کشورمان بوده است.

وی افزود: همچنین جلساتی داشتیم که باید سیستم 12 هزار نفره آزادی نیز تجهیز شود و از لحاظ نور پردازی مشکلاتش حل شود. ضمن ایکه امسال برای پوشش مسابقات دکور ویژه‌ای تهیه شده و استودیو 14 را هم به همین منظور تجهیز کرده‌ایم. هر شب نیز مهمانان و کارشناسانی در خلال برنامه در استودیو حضور دارند.

کاویانی درباره تداخل مسابقات فوتبال جام‌جهانی با مسابقات والیبال نیز توضیح داد: ما 12 بازی خواهیم داشت که 4 تای آن به فوتبال نمی‌خورد و یکسری از فوتبال‌های هم‌زمان با والیبال نیز از شبکه ورزش پخش خواهد شد. خوشبختانه هیچکدام از بازی‌های تیم والیبال کشورمان با تیم فوتبال کشورمان تداخل ندارد.

وی تصریح کرد: سال گذشته مسابقات والیبال از سوی 40 میلیون مخاطب ایرانی پیگیری شد که رقم شگفت‌آوری بود. حتی آقای قلعه‌نویی که در حوزه فوتبال فعالیت می‌کند، یکبار به دلیل عدم دسترسی به تلویزیون، با من تماس می‌گرفت و مجدانه پیگیر نتایج مسابقات والیبال بود.

وی گفت: امیدوارم تجهیزات خریداری شده صداوسیما تا زمان پخش مسابقات والیبال به دست ما برسد و البته تیم ملی والیبال هم مانند سال گذشته در مسابقات خوش بدرخشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها