امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8614
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۰
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی تذکری در جلسه علنی مجلس اظهارداشت: مجلس تصمیم گرفت که یکی از مواد لایحه بودجه را مربوط به نرخ روز بود به کمیسیون تلفیق ارجاع دهد که این موضوع در کمیسیون بررسی شد.

وی افزود: بند «ب» از لایحه بودجه بحث درستی را مطرح کرده است و تنها ارجاعی به کمیسیون هم همین موضوع بود که در آن خلاف برنامه هم تصمیم گرفته نشده است.

تاجگردون ادامه داد: در بند «پ» هم آمده که 4 تبصره به بند 3-2 الحاق می‌شود؛ اولا این موضوع ارجاعی به کمیسیون نیست و دوم اینکه در بین این 4 تبصره 2 تبصره‌اش با مصوبات قبلی صحن علنی تعارض دارد.

این نماینده مجلس گفت: در تبصره یک احکام مختلفی در مورد مازاد درآمد پیش از این تصویب کرده ایم و در اینجا یک تبصره بر تمامی مصوبات قبلی آمده است؛ همچنین در تبصره 4 ما موضوع ذکر شده را در لایحه دولت حذف کردیم و در این جا به شکل دیگری باز هم آمده است بر همین اساس درخواست من این است که نحوه ارجاع به کمیسیون تصمیم گیری شود.

محمد رضا باهنر نائب رئیس مجلس در خصوص تذکر تاجگردون نظر مصباحی مقدم رئیس کمیسیون تلفیق را جویا شد که مصباحی مقدم هم در پاسخ گفت: ما در کمیسیون تلفیق موادی را که به کمیسیون ارجاع شده باشد بررسی می‌کنیم.

با هنر همچنین نظر نادران را در مورد این موضوع جویا شد که نادران نظر تاجگردون را تایید کرد؛ برهمین اساس باهنر اعلام کرد که بند «پ» موقتا مرعا می‌ماند.

وی اضافه کرد: امروز باید بحث درامدها یا تمام کنیم بنابراین در خواست می‌کنم که کمیسیون تلفیق در فاصله تنفس ظهر جلسه ای بگذارد تا تمامی ارجاعی‌ها در بخش درآمدها بررسی شود تا بعد از ظهر گزارش کمیسیون را داشته باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها