امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86141
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 17
بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد جلسه ای که امروز با علی نظری جویباری داشت و اینکه ...

بهرام افشارزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در مورد جلسه ای که امروز با علی نظری جویباری داشت و اینکه چرا اخبار نقل و انتقالات استقلال به صورت مشکوک منتشر می شود و کسی در باشگاه بابت این مسئله پاسخگو نیست، اظهار داشت: جلسه امروز مربوط به امور تیم بود و چیز خاصی نبود. تصمیم گرفته شد که تیم به ترکیه برود. از سویی در مورد چگونگی نقل و انتقالات صحبت کردیم. من اصلا خودم در جریان نقل و انتقالات نیستم. به امید خدا هفته آینده نشست خبری برگزار می کنیم و به همه سوالات جواب می دهیم. برخی مسائل مربوط به سیاست های باشگاه است و نمی توانیم در مورد آن صحبت کنیم.

وی در خصوص اینکه عدم عقد قرارداد با امیر قلعه نویی شائبه هایی ایجاد کرده و گفته می شود او اعلام کرده اول باید بازیکنان قرارداد امضا کنند و سپس خودش امضا کند، گفت: اصلا این طور نیست. اتفاقا در این مدت قلعه نویی فقط در مورد تیم بستن با ما صحبت کرده است. این خبرها درست نیست.

افشارزاده در ارتباط با اینکه چه زمانی می خواهد در مورد نقل و انتقالات صحبت کند گفت: تا هفته آینده صبر کنید خبرهای انفجاری می شنوید.

وی در جواب به این پرسش که یعنی مثل فتح الله زاده می خواهید بمب بترکانید، گفت: نه، من ترقه می ترکانم اهل بمب ترکاندن نیستم.

مدیرعامل استقلال در مورد اینکه گفته امسال از قرارداد میلیاردی خبری نیست پس چطور می خواهد بازیکنان خود را حفظ کند، اظهار داشت: ما نمیتوانیم بالای سقف بودجه ای که داریم پول بدهیم. ولی ما هم راه و چاه خودمان را داریم و می دانیم چه کار کنیم. هواداران هم نگران نباشند. اگر هوادار واقعی هستند صبر کنند تا تصمیمات ما اجرایی شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها